Mistrz Matematyki Uczniów Klas Trzecich 2014

28 kwietnia bieżącego roku wszyscy uczniowie klas trzecich naszej szkoły przystąpili do I etapu szkolnego konkursu matematycznego Mistrz Matematyki Uczniów Klas Trzecich 2014. Pomysłodawczyniami i organizatorkami I i II etapu konkursu były Panie: Elżbieta Miciuk i Dorota Rola. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności matematycznych oraz logicznego myślenia. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 15 uczniów, którzy 19 maja 2014 rywalizowali o tytuł Mistrza Matematyki rozwiązując różnorodne zadania o podwyższonym stopniu trudności. Najlepszym matematykiem wśród uczniów klas trzecich został Wojciech Małyska z kl. III b , który zajął I miejsce i zdobył tytuł Mistrza Matematyki 2014. Ucznia przygotowała p. Jolanta Falkowicz. II miejsce zajął Jakub Budzyński z klasy III c, którego opiekunem jest p. Bożena Antoniuk-Gagoś. III miejsce przypadło Kai Lato z klasy III b – podopiecznej p. Jolanty Falkowicz. Doceniając trud i wysiłek uczniów, laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, a ich wręczenie odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!