Boże Narodzenie to czas magiczny…

JasełkaBoże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, miłością i radością. Co roku baśniowo przystrojona choinka, suto zastawiony stół, w tle przepiękne polskie kolędy tworzą niepowtarzalny klimat. Każdy z nas przechowuje w pamięci własny, najpiękniejszy obraz Świąt.
W tę niezwykłą podróż w czasie do momentu narodzin Jezusa w Betlejem, zabrali całą społeczność szkolną uczniowie klasy III a i III b, którzy wystawili bardzo oryginalne Jasełka. Tegoroczne widowisko odbyło się 18 grudnia.
Występy uczniów oraz wspólny śpiew kolęd i pastorałek, wprawiły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Mądre słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku czekamy na Boże Narodzenie i jak to święto może nas odmienić. Pani Dyrektor Danuta Sienkiewicz złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.
Jasełka przygotowały wychowawczynie klasy III a i III b: Pani Dorota Rola i Pani Elżbieta Miciuk. Chór anielski, czyli Scholę poprowadziła Siostra Marlena. Dekorację wykonali: Pani Agnieszka Grzesiuk, Pan Marcin Wróblewski oraz Pani Halina Lal. O oprawę akustyczną zadbał Pan Marian Kozak.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaangażowanie, a uczniom za zaprezentowanie swoich umiejętności aktorskich i talentów wokalnych.

Chór anielski Jasełka (2) Jasełka w Jedynce Królowie Szopka