Świąteczna lekcja języka angielskiego

zdjęcie 6 17 marca uczniowie klasy 3 C – członkowie koła języka angielskiego wraz z Panem Jarosławem Wojciukiewiczem, wzięli udział w lekcji świątecznej w Centrum Zasobów Języka Angielskiego (YLRC), działającym w Gimnazjum nr 2 w Lubartowie. Zajęcia poprowadziła Pani  Monika Smyl – nauczycielka języka angielskiego. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli prezentację na temat słownictwa i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi w Wielkiej Brytanii i USA, rozwiązywali świąteczne łamigłówki, wykonywali ćwiczenia interaktywne oraz uczyli się piosenki ,,Easter Bunny”. Na zakończenie zajęć dzieci zostały obdarowane czekoladowymi jajkami. Nasi uczniowie również wręczyli słodkie upominki organizatorom zajęć – Pani Monice Smyl oraz Panu Adamowi Małeckiemu.

zdjęcie 5 zdjęcie 4 zdjęcie 3 zdjęcie 2 zdjęcie 1