Jedynkowe „Słowiki”

25 kwietnia odbył się Miejski Konkurs Piosenki „Słowik”. Naszą szkołę reprezentowały 4 dziewczynki: Lena Benet II d, Asia Waśniowska II d, Zuzia Bednarz V a, Maja Jaworska V b. Decyzją jurorów Asia Waśniowska i Maja Jaworska otrzymały wyróżnienie.

29 kwietnia odbyły się eliminacje na szczeblu wojewódzkim do Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Sukces”. Pięć solistek zaprezentowało swoje umiejętności na puławskiej scenie. Najbardziej spodobała się Maja Jaworska, która została nominowana do etapu okręgowego w Kozienicach.

Nasze uczennice brały również udział w Powiatowym Konkursie „Śpiewający Słowik” w Kamionce. Laureatką tego konkursu w kategorii I – III została Asia Waśniowska, która w nagrodę reprezentowała nasz powiat na szczeblu wojewódzkim w Rykach. Wyróżnienie na tym festiwalu otrzymały nasze dwa nasze „słowiki”: Maja Jaworska i Zuzia Bednarz. Solistki pracują z Panią Marią Droś. Dziewczynkom i Pani Marysi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.