„Łowca, zbieg, żebrak… projekt postaci fantastycznej”

Wyróżnienie honorowe w I Ogólnopolskim konkursie plastycznym i literackim pt. „Łowca, zbieg, żebrak… projekt postaci fantastycznej” dla Maksymiliana Nowaka ucznia klasy III „d”

Konkurs powstał z myślą o młodych twórcach, którzy interesują się tematyką fantastyczną (m.in. fantasy lub science fiction). Tytuł konkursu miał być zaledwie inspiracją dla uczestników konkursu. Projekt to wizja postaci z przyszłości, z zaginionej rzeczywistości. W przypadku pracy plastycznej Maksymiliana była to „Mieszanka bohaterów” wykonana z użyciem pasteli. Organizator konkursu to Liceum Plastyczne w ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie, w którego siedzibie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów.

Gratulujemy sukcesu, który jest siłą napędową do rozwijania zdolności twórczych, wyobraźni i kreatywności.

Renata Stawinoga