ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA w roku szkolnym 2023/2024
nazwa zajęć | nauczyciel | klasa | termin | sala |
zajęcia rozwijające zainteresowania | U. Marzęta | 1a | śr. 15:25-16:10 | 205 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | J. Falkowicz | 1b | wt. 12.40-13.25 | 102 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | B. Antoniuk-Gagoś | 1c | wt. 11.40-12.25 | 107 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | A. Polichańczuk | 1d | śr. 15.25-16.10 | 201 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | A. Sagan | 1e | śr. 15.25-16.10 | 2 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | R. Stawinoga | 2a | wt. 10.40-11.25 | 27 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | N. Falkowicz-Karasek | 2b | czw. 11.45-12.30 | 16 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | E. Kucharczyk | 2c | pon. 11.40-12.25 | 208 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | P. Dobosz | 2d | śr. 10.40-11.25 | 107 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | K. Sołyga | 2e | czw. 11.45-12.20 | |
zajęcia rozwijające zainteresowania | P. Aftyka | 2f | śr. 9.45-10.30 | 102 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | D. Rola | 3a | pon. 12.45-13.30 | 101 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | E. Miciuk | 3b | śr. 8.00-8.45 | 204 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | D. Białek | 3c | pon. 9.45-10.30 | 14 |
zajęcia rozwijające zainteresowania | E. Kozicka | 3d | pon. 11.40-12.25 | 101 |
koło informatyczne | P. Miąc | 4-6 | pon. 13.45-14.30 | 19 |
koło informatyczne | P. Miąc | 7-8 | pon. 14.35-15.20 | 19 |
koło informatyczne | P. Aftyka | 1-3 | pon. 13.45-14.30 | 14 |
wokalne gr. 1 | M. Droś | 4-8 | pon. 14.35-15.20 | 31 |
wokalne gr. 2 | M. Droś | 1-5 | czw. 14.35-15.20 | 31 |
wokalne gr. 3 | M. Droś | 4-8 | wt. 14:35-15.20 | 31 |
koło plastyczne | I. Dybała | 4-8 | czw. 13.45-14.30 | P2 |
koło plastyczne | I. Dybała | 4-8 | czw. 14.35-15.20 | P2 |
koło przyrodnicze | A. Pytka | 7-8 | wt. 14.35-15.20 | 29 |
koło przyrodnicze | A. Grzesiuk | 6 | czw. 13.45-14.30 | 107 |
zajęcia taneczne | M. Król | 1-3 | wt. 9.45-10.30 | sg. 4 |
język angielski | E. Budzyńska | 4-5 | śr. 12.45-13.30 | 25 |
język angielski | A. Sykut | 8 | śr. 7.15-8.00 | 30 |
język polski – dziennikarskie | E. Rycerz | 4-6 | pt. 13.45-14.30 | 12 |
język polski | B. Wronowska | 4-5 | pn. 13.45-14.30 | 5 |
język polski | E. Miduch | 4 | czw. 12.45-13.30 | 106 |
język polski | B. Wronowska | 8 | śr. 14.35-15.20 | 05 |
matematyka | A. Zbiciak | 5 | pt. 8.00-8.45 | 26 |
matematyka | B. Kobyłka | 8 | śr. 14.35-15.20 | 29 |
sks gr.1 | B. Kowalczyk | 6 | śr. 14.30-15.20 | sg. 1 |
sks gr.2 | W. Dessauer | 5 | śr. 15.15-16.00 | basen |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
nauczyciel | klasa | termin | sala |
matematyka | |||
B. Kobyłka | 4-5 | śr. 13.45-14.30 | 29 |
A. Rycek | 7-8 | śr. 15.20-16.05 | 17 |
E. Obroślak | 6-8 | pt. 13.45-14.30 | 26 |
język polski | |||
I. Mazurek | 4-5 | piąt. 8.00-8.45 | 24 |
M. Sypniewska | 6-7 | pon. 14.35-15.20 | 24 |
B. Wronowska | 8b | pn. 8.00-8.45 | 05 |
8a | pn. 14.35-15.20 | 05 | |
język polski dla przybywających z zagranicy | |||
M. Sypniewska | 1-8 | pn. 9.45-10.30, | 102 |
śr. 12.45-13.30 | 24 | ||
język polski – zajęcia dla uczniów z Ukrainy | |||
M. Antoniak | 1-3 | pon./wt./śr./czw. 15.25-16.10 | 12 |
M. Antoniak | 4-8 | śr./czw./ 14.35-15.20 | 12 |