Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia 2011 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 220 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pani Dyrektor Danuta Sienkiewicz w swym wystąpieniu nawiązała do historycznego wydarzenia sprzed 220 lat.  Uczniowie klas Va i VIc zaprezentowali ciekawą część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pani Marzanny Sypniewskiej. Prowadzony przez Panią Marię Droś zespół wokalny Allegro pięknym śpiewem patriotycznych pieśni uświetnił spotkanie. Pocztem Sztandarowym opiekowała się Pani Eliza Och, a dekorację przygotowali: Pani Agnieszka Grzesiuk, Pani Halina Lal oraz Pan Marcin Wróblewski wspierani przez Pana Jacka Belcarza. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie akademii serdecznie dziękujemy!