Obchody Narodowego Święta Niepodległości w SP1

8 listopada był dniem, w którym społeczność szkolna „Jedynki” uroczyście świętowała ten szczególny dla naszej Ojczyzny dzień. Odświętnie ubrani, wyposażeni w biało-czerwone flagi i kotyliony uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystych apelach i obejrzeli przedstawienia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość dla klas 0-4 przygotowała p. Ewa Miduch, a wystąpili w niej uczniowie klas 6b i 8a oraz 1c i 1d, którzy przygotowani przez panie wychowawczynie Ewę Kucharczyk i Katarzynę Sołygę śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Przedstawienie dla uczniów klas 5-8 przygotowała p. Beata Wronowska. Aktorami byli wszyscy uczniowie klasy 6a oraz uczniowie kl. 5a, 5b i 6b. W jednej ze scen wystąpiła klasa 1b (wych. p. Halina Lal). Obydwie uroczystości uświetnił szkolny zespół „Allegro” przygotowany przez p. Marię Droś. O oprawę plastyczną zadbała p. Izabella Dybała. Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w uświetnienie tych wspaniałych uroczystości.