Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęty!

1 września 2011 roku o godzinie 9.00 rozpoczął się w naszej szkole nowy rok szkolny. Pierwszy dzwonek zabrzmiał dla 431 uczniów lubartowskiej Jedynki. Po raz pierwszy w ławkach zasiadło 72 przejętych pierwszaków. Do oddziału przedszkolnego będzie uczęszczać 24 dzieci.

Zaproszenie na uroczystość przyjęli i byli z nami: Pan Radosław Szumiec – zastępca Burmistrza Miasta Lubartów, Pan Krzysztof Hermaniuk – przewodniczący Rady Rodziców oraz  Pani Lucyna Rubach – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców.

Pani Dyrektor Danuta Sienkiewicz życzyła uczniom, by rozpoczynający się rok szkolny, był dla nich rokiem odnalezienia i pielęgnowania własnych pasji. Życzenia i ciepłe słowa skierowali do uczniów i nauczycieli obecni na uroczystości goście.