Sukcesy biegaczy SP1

W dniu 1 października w Leszkowicach odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół w roku 2018/2019. Nasza szkoła SP1 zajęła IV miejsce w Igrzyskach Dzieci oraz II miejsce w starszej kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Tego dnia odbyły się również sztafetowe biegi przełajowe, w których nasza szkoła zajęła wysokie miejsca. Do dalszego etapu rejonowego awans uzyskały drużyny dziewcząt rocznik 2007 i młodsze, zdobywając I miejsce, chłopcy rocznik 2007 i młodsi, zdobywając I miejsce oraz chłopcy rocznik 2005-2006, zdobywając II miejsce w zawodach.

Dnia 18 października odbyły się rejonowe sztafetowe biegi przełajowe, dziewczyny oraz chłopcy starsi awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższy piątek. Młodsza sztafeta chłopców zajęła III miejsce.

Reprezentacja dziewcząt: Cybul Kinga, Dessauer Alicja, Grodek Joanna, Jasiówka Aleksandra, Michaluk Julia, Polska Gabrysia, Waśniowska Anita.

Reprezentacja chłopców: Denka Wiktor, Kamiński Dawid, Kowalski Franciszek, Machaj Kacper, Melchior Wiktor, Olko Jan, Rudziński Cezary, Targoński Mikołaj, Mankiewicz Adam, Małyska Dawid.

Reprezentacja chłopców starszych: Barszcz Aleksander, Błazucki Bartosz, Błazucki Kacper, Borzęcki Jakub, Machnikowski Daniel, Piszcz Oliwier, Stępień Jędrzej, Tomasiak Wiktor, Zalewski Wojciech.

Opiekunami byli: p. Albert Malesa, p. Bartłomiej Kowalczyk, p. Wojciech Rudziński.

Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich!