Udany konkurs recytatorski

„Strofy miłości” to Miejski Konkurs Recytatorski, którego IX edycja odbyła się w tym roku w dniach 20-21 marca w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Celem konkursu była popularyzację kultury słowa mówionego, poezji oraz zwrócenie uwagi młodzieży na wartość ponadczasową, jaką jest miłość. Do konkursu przystąpiło 98 uczestników. Dobrze zaprezentowali się w tym roku uczniowie „Jedynki”.

Nagrodę zdobył Michał Bylina z kl. 4a – opiekun Pan Paweł Muzyka. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Treger z kl 2a – opiekunka Pani Dorota Rola, Magdalena Świrska i Damian Czechowski  z kl. 4a– opiekun Pan Paweł Muzyka, Igor Bielaszewski z kl. 5a –  opiekunka Pani Bogumiła Antoniak, Anna Szymczak z kl. 6a – opiekun Pan Paweł Muzyka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!