Komunikat Dyrekcji dotyczący sprawdzianu i zmian organizacyjnych w szkole 5.04.2011

5 kwietnia 2011 roku uczniowie klas VI będą pisać sprawdzian przeprowadzany w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie.

Dla uczniów klas I – V jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Czynna będzie wyłącznie świetlica w budynku przy ulicy Legionów od godziny 715 do 1615. Prosimy rodziców o zgłoszenie wychowawcom do 31 marca dzieci, które będą korzystały ze świetlicy. Obiady w stołówce będą wydawane od 1130 do 1500.

Uczniowie klas VI o godzinie 810 spotkają się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Od 830 będą mogli wchodzić do sali pojedynczo, według kolejności na liście i zajmować wyznaczone miejsca. Każdy uczeń powinien mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (np. ważną legitymację szkolną) i okazać go, jeśli zostanie o to poproszony.

Na sprawdzian uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania i rysowania: pióro lub długopis z czarnym atramentem/tuszem, ołówek przeznaczony wyłącznie do rysowania, gumkę, linijkę, ekierkę, cyrkiel i kątomierz. Nie wolno przynosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.