Mamy trzech laureatów konkursu historycznego!

Po raz kolejny okazało się, że jesteśmy świetni z historii. W tym roku trzech uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł LAUREATA konkursu przedmiotowego z historii.

Oznacza to, iż BARTOSZ MAZUREK, BARTOSZ RODAK i WERONIKA ROGALA – wszyscy z klasy VI c (wychowawczyni Pani Ewa Budzyńska), mają zagwarantowane oceny celujące z historii na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, zaś 5 kwietnia, gdy wszyscy szóstoklasiści będą pisać sprawdzian dla uczniów kończących szkołę podstawową, nasi Laureaci, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu, będą trzymać kciuki za koleżanki i kolegów, a na zaświadczeniach zobaczą maksymalną ilość 40 punktów!

Mozolna praca na kółku historycznym, powtarzanie dat, nazwisk władców, dowódców i miejsc bitew i wielu innych faktów z historii przyniosło świetne rezultaty.

Autorką sukcesu Uczniów jest niewątpliwie PANI KATARZYNA MAZUR, nauczycielka historii w naszej szkole. Pani Kasiu! Bardzo dziękujemy za poświęcony czas,  cierpliwość i zaangażowanie.

Bartkowi Mazurkowi, Bartkowi Rodakowi i Weronice Rogali serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B. Walczak